Domů > Aktuálně z domova > Admin : Pohled do historie …

Admin : Pohled do historie …

Havel jménem Česka podpořil útok na Irák

Představitelé osmi evropských států včetně ČR narušili formující se jednotný odpor starého kontinentu pod vedením Francie a Německa vůči americkému útoku na Irák. Podporu USA v chystané válce s Husajnovým režimem vyjádřily vedle Prahy Madrid, Řím, Lisabon, Londýn, Budapešť, Kodaň a Varšava. Český premiér Špidla nepovažoval za nutné text podepsat.

Skutečné pouto mezi Spojenými státy a Evropou tvoří hodnoty, které sdílíme: demokracie, osobní svoboda, lidská práva a vláda práva. Tyto hodnoty překročily Atlantik spolu s lidmi, kteří se přeplavili z Evropy, aby pomáhali při budování Spojených států. Dnes jsou tyto hodnoty ohroženy více než kdy dříve ….

Text podepsali v roce 2003 :

José Maria Aznar, Španělsko
Jose Manuel Durao Barroso, Portugalsko (bývalý předseda EK 2004-2014)
Silvio Berlusconi, Itálie
Tony Blair, Velká Británie
Václav Havel, Česká republika
Peter Medgyessy, Maďarsko
Leszek Miller, Polsko
Anders Fogh Rasmussen, Dánsko (do září 2014 šéf NATO)

.


Bohužel, stejnou „užitečnou idiocií“ trpí větší část našich „protektorátních“ politiků a ženou nás pod smyšlenými záminkami válkychtivých psychopatických zelených mozků v NATO a finančních „elit“ do války s Ruskem. Vždyť se chovají jako prodejné děvky!

Budeme je všechny jednou za jejich skutky soudit, bude je mít kdo soudit?

Raději dříve – než bude pozdě.

Před 75-ti lety si také nikdo nepřipouštěl, že by mohla přijít další a ještě horší válka než byla ta předchozí. Že by se lidé nepoučili z hrůz „první světové“?

Netolerujte toto chování všem politikům a dávejte jim to hlasitě najevo. Na každém kroku, na každém shromáždění, ve volbách.

.

Categories: Aktuálně z domova Tags: , ,
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy