Domů > Aktuálně z domova > Admin : Přerušení aktualizace webu

Admin : Přerušení aktualizace webu

Omlouvám se, ale z převážně časových důvodů pozastavuji aktualizaci webu Občanské iniciativy Český ráj. Stále je dost alternativnách zdrojů informací, které uvádějí manipulace mainstreamu a současné propagandy na správnou míru. A jelikož takovéto zdroje musí i z něčeho žít, nezapomínejte jim za to posílat měsičně finanční příspěvky. 

Categories: Aktuálně z domova Tags:
 1. admin
 2. WIKIGER Petr
  26.09.2016 na 23:48 | #2

  Pan Okamura,když začne mluvit nedá se zastavit.Proto mu to náš aktivista řekl a zcela neslušně ho musel přerušovat,aby vůbec umístil své otázky.

  -když tedy chce pan Okamura zvýšit počet svých voličů,navrhl mu,aby otevřel na svém webu pod svými články,diskuzní rubriky,aby mu jeho voliči mohli stejně jako tady, napsat své požadavky a nemuseli se trápit na facebooku,který je jen ubohou lampárnou,kde si každý jen zanadáva až do doby než ho máznou.

  -dal mu prima jednoduchou radu,jak zastavit ty musulmany,ovšem musí chtít a ne vozit se na jejich vlně a doufat,že mu to znova přinese ten Parlament.Tato rada zní.

  DOPORUČTE TÉ PANÍ MAKRELI V NĚMECKU,ABY VYTUNELOVALA Z DVACÁTÉHO ČLÁNKU JEJÍHO PROVIZORNÍHO ZÁKLADNÍHO ZÁKONA NAHRAZUJÍCÍHO TEUTONŮM ÚSTAVU ,JEDNO SLOVO SOCIÁLNÍ STÁT To totiž vyrabovali naši tzv zástupci z naší USTAVY jako první a proto si má ta Makrela z našich křiváků vzít přiklad.Kvůli tomu ,mezi jiným, je tu celý ten cirkus,že tu nemohou dostat naši Šmejdi ty muslimáky a oni jim stále prchají od nás k MAKRELI.

  -dále se mu doporučilo,aby si začal studovat KORÁN a to včas.Stači,aby si dal do hledáčku SEZNAMU slova KORÁN KNIHA.Pak se mu objeví strukturovaně ten návod ,viz na pr. súra snad 4-89, na vraždění našich neštastných křestanů,kteři nepřestanou strkat hlavu do písku,kde hledají klid,aby se tam modlili nebot to za ně má vše vyřidit načisto přetížený pánbůch ,který na ně stejně už poslal satanisty ve formě ČNB.Ta jim krade měsíčně pět tisíc z platu tištěním peněz nyní už zpronevěřili více než půl bilionu,aby za ně ČNB nakoupila dluhy SS – tedy zbraně a pumy na hlavy muslimů,kterí jsou tak hnáni přimo do vašich kvartýrů i když to prozatim prý není možné …

  Jdu spát,pokračování možná přiště..

 3. WIKIGER Petr
  26.09.2016 na 22:49 | #3

  ADMINE,KLIDNĚ SI DEJTE PAUZU.OSV TO VŠAK NEUDĚLÁ.

  V průběhu prázdnin se náš aktivista setkal s panem OKAMUROU a dával mu všetečné otázky.O tom podal zprávu RADĚ OSV. Co na př.se ho ptal dávam tady jako první BOBONEK.Pan Okamura diskutoval o obraně ČESKÉ REPUBLIKY a zmínil se,že neexistuje o tom žádný rozumný návrh.Tak mu náš aktivista navrhl,aby v Parlamentu dal návrh na vznik EU ARMY pod komandem generalissima PUTINA.Šokovaný zástupce mu odpověděl.TO JE ALE PEKELNĚ RADIKÁLNÍ NÁVRH,ALE MOHLO BY TO ZAJISTIT OPRAVDOVÝ MÍR V EVROPĚ.

  Dále mu aktivista OSV řekl,že vůle lidu je vůle boži a ne,aby tu vůli představovalo Černé pozadi polit.stran ,které zajištuje ukradením hlasů při volbách pomocí falešných slibů a nyní i načisto chcípáckých zákonů udržení moci politické třídě Šmejdů,kterou si my voliči dookola voliíme.Ne nadarmo OSV navrhla vznik hned TŘI originálních HNUTÍ,které bylo tak jasně sschopné vyhrát,že se politické třida Šmejdů načisto posrala a postavila nyní se budícím voličům do cesta speciální zákony k udržení moci svých chcípáků,kteři si myslí podobně jako zkrachovalí komunisté,že to bude NAVĚKY.

  Nespali jsme a v prázdniny se naši aktivsté udělali přehled i v jedné menši,ale na první pohled dobře organizované CIRKVI.Co tam jsme zažili dáme možná do diskuze i tady.

  AT ŽIJE OSV,ANEBO TAKY NE!!!!

 1. Žádné zpětné odkazy