Domů > Aktuálně z domova > Admin : Humanitární bombardování 2

Admin : Humanitární bombardování 2

Agrese Spojených států vůči svrchovanému státu, v mnohém z nás, kteří vkládali mírné naděje do  nového amerického prezidenta Trumpa, kteří věřili v uplatnění rozumu a jednání v protipólu s násilím a válkou, vyvolala smutek. Toto „humanitární“ bombardování (bez patřičných  důkazů nebo na základě cíleně falešných informací) jsme už zažili několikrát – Irák, Libye, Jugoslávie, … A vždy tleskají všichni západní představitelé, mainstream se může přetrhnout v propagandě. Je to důkaz, v jakém mravním marasmu a úpadku se nachází celá společnost.

Podobné akce se prováděly i v předvečer 2.světové války :

Německou operaci Himmler, přepadení vysílačky v Gliwicích (tehdy Gleiwitz v Horním Slezsku, které patřilo Německu), provedla 31. srpna 1939 speciální skupina příslušníků SS převlečených do polských uniforem. Poté útočníci vysílali výzvu v polštině k boji proti Němcům. Na místě přepadení zanechali těla vězňů z koncentračního tábora Dachau, které zastřelili a převlékli do polských uniforem. Přepadení bylo zorganizováno Reinhardem Heydrichem a Heinrichem Müllerem, velitelem gestapa. Aby celá akce vypadala důvěryhodněji, byl na vysílací stanici přivezen Franciszek Honiok, Němec, který pomáhal polským lidem a byl den před tím zatčen gestapem. Byl přinucen převléci se tak, aby vypadal jako Polák. Poté byl usmrcen injekcí a postřelen tak, aby to vypadalo, že padl v boji.

Celá akce měla vyvolat dojem, že následující útok na Polsko je odvetou za toto přepadení a že tudíž Německo není agresorem (tzv. operace pod falešnou vlajkou).

 

Sledujte proto pečlivě, jak se k této lži-akci staví naši představitelé a politické strany. A pošlete je ve volbách, tam kam patří. Oni se nemýlí náhodou, oni prostě jen zištně lžou.

 

Categories: Aktuálně z domova Tags:
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy