O nás

28.12.2016

Jsme obyčejní obyvatelé této země, kterým záleží na její lepší budoucnosti.

Jsme různých profesí, politických názorů, žijeme každý na jiném místě republiky.

Nejsme členy žádné politické strany a ve většině případů ani nejsme příslušníky nějaké registrované organizace či hnutí. Spojuje nás společné přání žít v zemi, kde zákony platí pro všechny stejně a kde stát chrání své občany před lichváři, podvodníky a vychytralci všeho druhu, v zemi která prosperuje a kde žijí spokojení lidé, mající příležitost prožít šťastný a naplněný život.

Navazujeme na myšlenku Holešovské výzvy a jejich zakladatelů, na výstupy ze schůzky v Uhříněvsi.

1.     Závazné, všeobecné a vyvolatelné  referendum

– svrchovaná vůle lidu, projevená v referendu,  je základním a  nejvyšším zákonodárným orgánem státu.  Nemůže být nikým omezována.

 2.     Přímá odvolatelnost politiků

– volený zástupce může být z vůle voličů neprodleně odvolán z funkce.

Spolupracujeme s každým, kdo má poctivé úmysly a preferuje společné cíle před osobními ambicemi. Jsme schopni se dohodnout v zájmu společného cíle – nenásilné společenské změny v České republice, jejíž potřeba se jeví stále naléhavěji. Blíže zde :

A voláme k zodpovědnosti ty, kdo rozkradli a zadlužili naši zem !

Jste také nespokojeni, kam nás „polistopadoví“ politici zatáhli? Vadí vám všudepřítomná korupce, podvody, intriky politických stran, odposlechy každého každým, devastace domácího průmyslu a zemědělství, úpadek rodin, bezdomovectví, kriminalita všech stupňů, řádění exekutorů, systematické zadlužování na všech úrovních, … ???

Vadí vám šíření „západní demokracie“ násilnými prostředky (Jugoslávie, Lybie, Irák, Sýrie, … ) ?  Vadí Vám hamižnost politiků a bankéřů?

Jste organizováni v občanském hnutí podobného zaměření, dobrovolní hasiči, zdravotníci, důchodci – nebo jste sami a CHCETE něco udělat pro sebe, své děti, okolí?

P Ř I D E J T E   S E   K   N Á M

Potřebujeme každou šikovnou ruku, dobré organizátory, poctivé úmysly a ochotu šířit naše myšlenky a akce ve svém regionu po celé České republice. Odměnu vám slíbit nemůžeme, neděláme to pro zisk ani slávu.

Kontakt na admina webu:  Jindřich Patka              admin@hv-ceskyraj.cz

Komentáře jsou uzavřeny.