nejlevnější notebooky
Notebooky

Levné notebooky po pronájmu – vyplatí se?

Stále více lidí se rozhoduje pro nákup použitých notebooků po pronájmu. Přestože jsou odpůrci znepokojeni stavem tohoto typu zařízení, řada výhod tohoto řešení je významná.
První věc, která má pro většinu kupujících zásadní význam, je ta finanční. Repasované notebooky po leasingu jsou primárně známy nízkou cenou. Náklady na nový počítač s podobnými parametry mohou často dosáhnout i několika desítek tisíc korun, zatímco stejnou možnost v post-leasingové verzi lze získat i za ceny v řádech tisíců korun. Kromě nízké ceny je zde i vysoká kvalita zboží. Leasing využívali společnosti (např. banky), takže toto vybavení je obvykle velmi efektivní, pevné a odolné – také z hlediska stavebního – v business třídě.

Nákup levného notebooku po pronájmu

Když mluvíme o použitích počítačích po pronájmu, stojí za zmínku také to, že před uvedením do prodeje je zařízení opraveno a udržováno. Ano, stává se, že – stejně jako každý dříve použitý předmět – má škrábance, změnu barvy, lehké škrábance, někdy praskliny, které obvykle nemají vliv na pohodlí používání nebo výkon zařízení. Před nákupem by mělo být takové vybavení pečlivě prohlédnuto a osobně zkontrolováno a nemělo by být ovlivněno samotnými fotografiemi, kde není všechno vidět. I přes tyto drobné nevýhody rozhodně stojí za zvážení koupě použitého notebooku po pronájmu – nízká cena a vysoká třída s velmi dobrými technickými parametry zařízení mohou malé nevýhody kompenzovat.

>>Nejlepší notebooky si můžete koupit zde<<